PROGRAM:

Luni - Vineri: 08:00 - 18:00

Sambata: 09:00 - 14:00

Duminica: Inchis

Telefon:

021.9793

Tur virtual:

Echipa de vanzari:

s.dorobantu

Silviu Dorobantu

Director Vanzari

Tel:0741.116.419

E-mail:silviu.dorobantu@dabauto.ro

Pusa Cerasela Dumitriu

Pusa Cerasela Dumitriu

Consultant Vanzari

Tel:0785.200.379

E-mail:pusa.dumitriu@dabauto.ro

Servicii Flote:

ramona_ionescu

Ramona Ionescu

Coordonator Vanzari Flote

Tel:0784.332.019

E-mail:ramona.ionescu@dabauto.ro

 

Stefan Paun

Consultant Vanzari

Tel:0785.200.704

E-mail:stefan.paun@dabauto.ro

carmen

Carmen Neculai

Consultant Vanzari

Tel:0785.200.697

E-mail:carmen.neculai@dabauto.ro

 

Alexandru Mircea

Consultant Vanzari Flote

Tel:0757.038.818

E-mail: alexandru.mircea@dabauto.ro

 

Lucian Costache

Consultant Vanzari

Tel:0756.063.354

E-mail:lucian.costache@dabauto.ro

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Radu Valeanu

Consultant Vanzari Flote

Tel:0785.200.221

E-mail:radu.valeanu@dabauto.ro

 

Service Mecanica - Electrica:

 

Lucian Irimia

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel:0753.103.910

E-mail:lucian.irimia@dabauto.ro

Service Caroserie:
 
 
n.militaru

Nicusor Militaru

Coordonator Service Caroserie

Tel:0785.200.399

E-mail:nicusor.militaru@dabauto.ro

m.matei

Mihai Matei

Consultant Service Caroserie

Tel:0757.038.822

E-mail:mihai.matei@dabauto.ro

 

Garantii:

Eugen Cobaleanu

Coordonator Tehnic si Garantii 

Tel: 0753.103.911

E-mail:eugen.cobaleanu@dabauto.ro

ITP

v.matei

Viorel Matei

Inspector ITP

Tel:0755.105.841

E-mail: itp@dabauto.ro

 
 
 
nicu.pintilie

Nicu Pintilie

Consultant Service Mecanica - Electrica

Tel:0785.200.239

E-mail:nicu.pintilie@dabauto.ro

 
 
 

n.cerchezeanu

Nicolae Cerchezeanu

Consultant Service Caroserie

Tel:0741.100.341

E-mail:nicolae.cerchezeanu@dabauto.ro

Marian Filip

Consultant Service Caroserie

Tel:0785.200.701

E-mail:marian.filip@dabauto.ro

 
 

Consultant Service Mecanica - Electrica

Consultant Service Mecanica

Tel:0785.200.229

E-mail:marius.morar@dabauto.ro

 
 
 

savulescu_radu

Radu Savulescu

Consultant Service Caroserie

Tel:0757.038.811

E-mail:radu.savulescu@dabauto.ro

Inapoi la site-ul principal